درباره شرکت محیط زیستی ابرگان

تاریخچه

شرکت آب سامان ابرگان در سال 1385 در تهران با شماره 277057 به ثبت رسمی رسیده و اکنون پس از یک دهه فعالیت رسمی در حوزه پایش آنلاین محیط زیست و نرم افزار بانک های اطلاعاتی مرتبط با پایش در خدمت مشتریان خود است.

اهداف

از اهداف شرکت می توان به بومی سازی تکنولوژی ساخت تجهیزات ابزار دقیق در بخش سنجش آلودگی محیط زیست اشاره کرد. در این راستا تاکنون بخش تحقیق و توسعه شرکت به سرپرستی مهندس محمد جعفرزاده به تولید 12 پارامتر مهم گروه آب و فاضلاب و هوای محیط نموده اند و در نظر دارند پس از اخذ گواهینامه های EPA محصولات را جهت ارائه به صنایع به تولید انبوه برسانند. چشم انداز شرکت در سال های آینده بسیار روشن است و امیدواریم با سرمایه گذاری در بخش پژوهش به تکنولوژی های جدید هم دست یابیم.

سخن مدیر

مدیرعامل شرکت ابرگان محمد جعفرزاده کارشناس ارشد محیط زیست در نظر دارد به اهداف معنوی هم در محیط زیست دست یابیم و این کار را تا به غیر از اهداف مطرح شده با عام المنفعه قرار دادن برخی از خدمات شروع کرده ایم. ما بر این باوریم امروزه محیط زیست ما نیازمند دو فاکتور مهم است، یکی ورود تکنولوژی ارزان قیمت جهت سنجش کنترل کیفیت آلاینده ها دوم فرهنگ سازی و یکپارچه سازی نظام نظارت به امور محیط زیستی است. که در هر دو حوزه خدماتی ارائه داشته ایم.

دستاوردها و پروژه ها

در این راستا شرکت نرم افزار تجمیع اطلات محیط زیستی ابرگان با صرف هزینه و حاصل 2 سال کار تمام وقت کارشناسان و برنامه نویسان و همراهی استان های مختلف کشور به سیستم محیط زیست اهدا کردیم و بر این باوریم اجرای درست آن خدمتی بزرگ است.

زمینه های فعالیت

شرکت ابرگان اکنون فعالیت های اقتصادی خود را در بحث طراحی، راهبری و مدیریت تصفیه خانه ها پیگیری می کند و این کار را با روح محیط زیستی خود انجام می دهد و نتیجه آن تاکنون مورد نظر بوده و توانسته ایم با تزریق و آموزش عوامل حذف آلودگی هم از نظر اقتصادی منافع خود را حفظ، هم ادای دینی به باورهایمان داشته باشم. محیط زیست سالم هدیه ماست به نسل های آینده و ما می کوشیم با تمامی ابزار خود فرهنگ سازی کنیم، از این رو در یک سایت بزرگ تبلیغاتی بنری با شعارهای محیط زیستی نصب تا اهمیت محیط زیست را اشاعه دهیم.