خدمات محیط زیستی ابرگان

پشتیبانی و راه اندازی نرم افزار ثبت اطلاعات محیط زیستی

شرکت ابرگان در سال گذشته تصمیم به ساخت نرم افزاری جهت تجمیع اطلاعات پایش در بخش محیط زیست نموده، از آنجایی که پایش این اطلاعات پویاست و هنوز به یک ساختار جامع نرسیده، شرکت ابرگان جهت ساخت یک نرم افزار بومی که مرکز کنترل کاملی از نیازهای بخش پایش کشور باشد اقدام نمود و اکنون پس از آزمایش موفقیت آمیز آن در اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران در استان های مرکزی، گلستان، تهران و البرز هم نرم افزار برگزیده انتخاب شده که پس از طی مراحل اداری به مرحله اجرا خواهد رسید.

نرم افزار تجمیع اطلاعات با یک ساختار ویژه که ابعاد گسترده ای دارد طراحی شده، ویژگی های آن به ترتیب به شرح زیر می باشد:

  • تجمیع اطلاعات و یکپارچه سازی تمامی اطلاعات ورودی تحت یک پروتکل امن، ساده و سریع
  • دسترسی به اطلاعات واحد منطقه یا استان یا کل کشور و شرح نیاز هر سطح طراحی شده
  • فیلتر بسیار پیچیده که هیچ گونه گزارشی و مدلی از گزارش به ادعای تولیدکننده نمی ماند که متقاضی از دریافت آن عاجز باشد.
  • طراحی سیستم بر بستر اینترنت و سازگار با تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند مانند کامپیوتر، تبلت، موبایل، تلویزیون شهری، تلویزیون های اسمارت، دستگاه های دارای ورودی اطلاعات به شکل ورودی کنترلرهای آنالایزرها تعاملات صنعتی مانند plc, modbus و ....
  • حذف دیتالاگرها که باعث کم شدن هزینه های خرید سیستم پایش و حذف هزینه های نگهداری و حذف مبدل جهت ارسال به سیستم محیط زیست
  • تنها نرم افزار قابل رویت در وب با قابلیت آنلاین و لحظه ای، ساختار این نرم افزار به گونه ای است که تمامی صفحات کاملاً در هر لحظه با کوچکترین تغییر در بخش یا اطلاعات صفحه مربوطه بروز می شود و اطلاعات زنده هست و دائماً تغییر می کنند.

راهبری ایستگاه های سنجش آلودگی

راهبری ایستگاه های سنجش آلودگی هوا و پساب از تخصص های بخش پایش می باشد. شرکت تاکنون با انجام پروژه های سنجش آلودگی شرکت نفت در پارس جنوبی و تعمیر و نگهداری صنایع مجهز به آنالایزرهای هوا و پساب ارائه خدمات نموده است. راهبری ابزار سنجش آلودگی از بحث کالیبراسیون تا به برخط نگه داشتن اطلاعات و امور حفظ موارد توصیه شده توسط تولید کننده را با تجربه کافی در این حوزه به انجام می رساند.

کارشناسان این شرکت از آنجایی که خود محصولاتی در این حوزه تولید و ارائه می دهند جهت نگهداری و اساس و پیکربندی تمامی برندهای مورد استفاده در کشور از اطلاعات کافی برخوردارند و در صورت نیاز بدون دریافت یا خرید قطعات از سازنده قادر به تولید و ارائه آن در داخل می باشد.

راهبری تصفیه خانه

بخش محیط زیست شرکت ابرگان زیر نظر خانم مهناز پاشازاده آزاد در سال های اخیر با راهبری تصفیه خانه های حدود جغرافیایی شرکت در شهرستان قائمشهر و با بازنگری در تاسیسات ایجاد و اتوماسیون، واحدهای حذف آلودگی در تمامی صنایع موجود در شهرستان توانسته بهبود آلاینده محیط زیست را از لیست صنایع آلاینده خارج کند و این خدمات را در سراسر استان به نحو مطلوب و قابل قبول ارائه داده و اینک پس از گذر 5 سال از اولین خدمات راهبری و نگهداری به همراه دستگاه های ساخت بخش پایش این شرکت به متدهای سریع جهت راهبری سیستم های حذف آلودگی پساب دست یابد. لذا از این رو هر گونه خدمات مشاوره و اجرا و ارائه راهبری اتوماسیون و هوشمندسازی از جمله خدمات با ارزش شرکت می باشد.

شرکت ابرگان در بسیاری از موارد با مشاوره از شرح توصیفی صنایع مختلف به نفع محیط زیست و عام المنفعه ارائه خدمات نموده و پس از این هم از هیچ خدمتی جهت حفاظت از محیط زیست باشد فروگذار نشده و با تخصص موجود خود را همچون همه شهروند در قبال حفظ و اشاعه فرهنگ محیط زیست مسئول می دارد و از هیچ تلاشی فروگذار نیست. لذا صنایع محترم جهت دریافت مشاوره و آموزش در بخش نگهداری و راهبری می توانند با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایند.

آزمایشات سنجش کیفیت پساب

شرکت ابرگان در بخش هوا و پساب در تمامی پارامترهای مورد نظر محیط زیست و اکثر پارامترهای مربوط به نیاز صنایع با همکاری آزمایشگاه همکار و مجوزهای لازم را داشته و برای ارائه خدمات آماده است و این خدمات را در اکثر نقاط کشور در کمتر از 24 ساعت ارائه می دهد، لذا در صورت درخواست معرفی آزمایشگاه معتمد محیط زیست جهت خوداظهاری یا درخواست آزمایشات عمومی طبق نظر کارفرما آماده است.

تعمیر اسپکتروفتومتر – تعمیر آنالایزر آب و پساب – تعمیر آنالایزر هوا

شرکت ابرگان تمامی دستگاه های گروه اندازه گیری به روش نوری و فتومتری آزمایشگاهی و یا پرتابل و یا در قالب آنالایزرهای سنجش آلودگی آب، پساب و هوای محیط و گازها را جهت تعمیر جزئی و اساسی می پذیرد. این خدمات با حداکثر کیفیت و در اسرع وقت انجام می پذیرد، تعمیری چون تعویض منابع نوری، سیستم های فتومتری، سرویس و تنظیم mirror، تعویض Grating، تعویض دتکتورها، تعمیر مدارات الکترونیکی و تعمیر هولدرها و cellها